Balla-Berishës: Ti ke gjak të përzjerë, je një tradhtar

ballaDebatet mes deputetit të PS, Taulant Balla dhe Sali Berishës në lidhje me privatizimin e OSSH-së janë spostuar në seancë plenare pas dështimit të dëshmisë së ish-kryeministrit në komisionin hetimor parlamentar.

Balla, njëkohësisht kryetar i komisionit hetimor, ka akuzuar Berishën se ka përfituar ilegalisht në kurriz të shqiptarëve.

“Ke bërë pazare në kurriz të shqiptarëve. Ke marrë 3.6 milionë euro ryshfet për privatizimin e OSSH-së. Ti ndoshta ke gjak të përzjerë, je një tradhtar”, i ka thënë Balla Berishës.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Balla-Berishës: Ti ke gjak të përzjerë, je një tradhtar”

 1. tfgs1 says:

  ne vend qe corapekuqi te coi ne keli grabitesit e popullit Berisha,Meta apo Basha ai korr ”ftore” made in TSAMOURIA mes gjitonesh………….!!!!! ndersa gyzelet si perhere me sumen ne ajer ,allah uakbar!!

 2. Tema Higjenike says:

  Fjalimi i Balles si ajo tulla e Meros, shume interesante.

 3. koli says:

  hallall plako,me ne fund ja thate ndyresires qe eshte tradhetar. te lumte goja taulant.

 4. Fatosi-kosove says:

  Per tfgs1;
  po te “vjen” dita edhe ty tfgs1 sepse greket jane permalluar te ta shofin sali berishen ne pushtet e ndoshta do te ringjallet shpresa edhe ty e fazlliqit qe te delni ne skene dhe te bani kasphane si dikur,e gjithe kjo tfgs 1 fale budallakis se shqiptareve qe kane vene ne krye te PD-s nje vrases,sahanlepires si ty,tradhetar si ty,drogerash,e te qmendur qe qeshet dhe bertet si i qmendur,veti keto qe mund ti kete vetem soji i sali berishes dhe i fansave te tij si puna jote,e fale zotit ju jeni pakice dhe fundrrine qe skeni asnje peshe pos qe e tregoni veten se kush jeni.

 5. ATDHEU says:

  Bravo Taulant… po e ndjen qe po i vjen fundi…. po perpiqet te terhiqet zvare…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *