Dhunoi barbarisht fëmijën në kopësht, dy vjet burg për Anjeza Shabanin

Gjykata e Tiranës ka dënuar me dy vjet burg Anjeza Shabanin.

Ish-adminstratorja e kopshtit “Diren” u filmua nga kamerat e emisionit “Stop” duke dhunuar një fëmijë në kopshtin që drejtonte.

Prokuroria kërkoi 4 vjet e gjysëm burg, por për shkak se pranoi ngjarjen ajo përfitoi ulje dënimi në masën 1/3.

Përfundimisht Gjykata e ka dënuar me dy vjet burg dhe ajo mund të dalë brenda një viti pasi 6 muajt e paraburgimit vlerësohen ditë-natë, pra një vit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/anjeza-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/anjeza.png","attachment_id":"507648"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/07\/shabani-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/07\/shabani.jpg","attachment_id":"525222"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/anjeza-shabani-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/anjeza-shabani.jpg","attachment_id":"507395"}]

1 komente në “Dhunoi barbarisht fëmijën në kopësht, dy vjet burg për Anjeza Shabanin”

  1. piter pan says:

    une kisha nje mendim ndryshe 1kater vjet pune te detyruar ne kopshtin zologjek 2 njezet milion gjobe 3 ti hiqet e drejta per pune publike ku eshte me mire sepse shteti duhet te shpenzoje per te me nga njezet e ca mije ne dite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *