FOTO LAJM/ Suksesi i Laurës, apo i Lulit! Ky është problemi

Kryetar i komisionit parlamentar për çështjet Europiane në Bundestagun gjerman, Gunther Krichbaum, i dha zemër PD sot në Tiranë, duke u zotuar se ai dhe kolegët e tij deputetë të CDU “do të votojnë kundër çeljes së negociatave mes Shqipërisë e BE-së” .

NË PD pas kësaj ka plasur xhelozia se kush loboi më shumë për deklaratën, Luli apo Laura.

Luli thotë se kjo “është arritja ime”, kurse Laura nga ana e vet thotë se “po të mos punoja unë tre muaj në zyrën e Gunther Krichbaum, kurr nuk kishim për t’ia arrit kësaj dite”.

Tani pritet dhe takimi Merkel Rama, për të shpërndarë dekoratën. Kujt i takon, Laurës apo Lulit?

laura

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTO LAJM/ Suksesi i Laurës, apo i Lulit! Ky është problemi”

 1. adi says:

  o tema po si thoshit si thoshit nje muaj rrjesht
  do shkoje Rama per 28 nentor ne gjermani se Merkel do i japi nje lajm te madh??????
  o pika rilindjes thuaj .
  e theresin ti beje per te qeshur prape se ja kane mare doren keta me ramen.

 2. adi says:

  edhe dicka
  e dija qe rama nuk asnje vlere ne politiken nderkombetare e le pastaj ne ate gjermane.
  po mire qe eshte gazeta tema qe na thote se rama ne bote paska me pak vlere se nje cupeline si laura!!!!
  pune rilindasish.

 3. dibrani says:

  jo mo jo merrite e rames eshte se ai qeverise kete vend dhe duhet ti kishte bere detyrat e shtepise po si gjithmone ju a ka fajin pala tjeter

 4. shushica says:

  Roli i femrave tè bukura nè veprimtarinè politike tê politikanëve meshkuj njihet qè në lashtësi….kaq pèr sot…..fal me shnet fizit

 5. Relax says:

  Per kete,lajm te keq,dihet qe kane lobuar Luli dhe Berisha,eshte shume normale!O SHQIPTARE keta ja shiten detin Greqise,vrane protestuesit ne mes te Tiranes,vodhen qindra miliona euro te Rruga e Kombit,shiten shume pasuri kombetare per xhepin e tyre,furnizuan Serbine me karburant ne kohen e embargos per te vrare shqiptaret,…Cka mund te presim tjeter nga ky tandem?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *