FOTOT/ Fiton 120 mijë paund për një fjalim, por shihni ku futet ish-kryeministri britanik

Ai la detyrën pak muaj më parë pas votimit të Brexit.

Por karriera e tij vijon t’i sjellë fitime.

David Cameron ka fituar 120 mijë paund nga një fjalim në Nju Jork.

Por është fotografuar teksa hynte në një dyqan me ulje të mëdha.

Mesa duket edhe pasanikët kanë nevojë të kursejnë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-330-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-330.jpg","attachment_id":"587408"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-322-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-322.jpg","attachment_id":"587409"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-316-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-316.jpg","attachment_id":"587410"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-289-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-289.jpg","attachment_id":"587411"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-272-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-272.jpg","attachment_id":"587412"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-240-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-240.jpg","attachment_id":"587413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-197-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-197.jpg","attachment_id":"587414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-163-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d8-163.jpg","attachment_id":"587415"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-143-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d9-143.jpg","attachment_id":"587416"}]

2 komente në “FOTOT/ Fiton 120 mijë paund për një fjalim, por shihni ku futet ish-kryeministri britanik”

 1. jakaloqejakako says:

  Tamam Njeri i thjesht, pse si kujtoni ju si tek ne hyjn ne parlament brek grisur dhe e ngrysin jeten me vila e makina 100 mij dollareshe. Merni shembull o popull qe te votoni njerez te thjesht e jo keta qe jan bere milionere gjat dhe pas periudhes si deputete. Keni par ndonje ish deputet te eci ne kembe e te bej pazar tek Gabi………

 2. Alban says:

  Përfundimisht ju kam dhjere mu ne lajmet qe jepni.
  Por cfare ka te hysh ne dyqane ne
  Dhe ku eshte ulja e madhe e çmimeve.
  Ne Angli para krishtlindjeve ka gjithmonë .
  Dhe nuk jane dyqane te lira jkane çmime mese normale.
  Dhe mund të jetë dyqani me i madh qe shet pajisje electroshtepiake.
  Dhe mos na detyroni te mos e lexojme me kete gazete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *