FOTOT/ Këngëtari i njohur: Lëviza në SHBA pasi britanikët janë ziliqarë!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ai është një yll i muzikës dhe prej dekadash qendron në majat e listave muzikore.

Sting, i njohur fillimisht me grupin e tij “The Police” dhe më pas solo, ka dhënë një intervistë ku flet përse braktisi Britaninë e Madhe për Amerikën.

Ai ka një sërë pronash në Londër, Toskanë, Malibu e Nju Jork.

Por ka vendosur të shesë përfundimisht pronat që ka në Angli pasi vështirë se do të kthehet më.

“Në Britani njerëzit ishin shumë ziliqarë dhe flisnin vetëm gjëra të këqija për mua, ndoshta për faktin se ngjita shpejt shkallët e karrierës. Në Amerikë është tjetër gjë. Njerëzit janë më mendjehapur dhe shohin punën e tyre”, tha 65-vjeçari Sting, që ka një pasuri neto prej 250 milionë dollarësh.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-324-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-324.jpg","attachment_id":"587247"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-316-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-316.jpg","attachment_id":"587248"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-309-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-309.jpg","attachment_id":"587249"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-282-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-282.jpg","attachment_id":"587250"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-264-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d5-264.jpg","attachment_id":"587251"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-233-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d6-233.jpg","attachment_id":"587252"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-190-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d7-190.jpg","attachment_id":"587253"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *