VIDEO/ Momenti i arrestimit të dy të rinjve nga Policia e Tiranës, me 55 kg hashash dhe armë

Policia e Tiranës ka finalizuar aksionin “Guida”, duke sekuestruar 55 kg kanabis sativa e duke vënë në pranga dy persona.

Të arrestuarit janë dy 22 vjeçarë, Fatjon Koxha dhe Jetmir Hida, banues në Zall të Fushë-Krujës.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *