FOTOT/ Rrjeti “zjen” nga fotot nudo të Angela Merkel (16+)

Këto foto janë bërë dekada të shkuara por janë publikuar së fundmi nga media britanike.

Në to shihet Angela Merkel së bashku me disa miq të saj.

Kancelarja e “hekurt” është totalisht nudo.

Kur fotot u shfaqën për herë të parë para pak muajsh, kancelarja nuk i mohoi apo pohoi ato.

Fotot janë shpërndarë masivisht ditët e fundit në rrjet, pas publikimit nga “Daily Star”.

19 komente në “FOTOT/ Rrjeti “zjen” nga fotot nudo të Angela Merkel (16+)”

 1. says:

  E ka të vështirë fitoren tjetër

  1. kashi says:

   e kunderta tani do te mare me shume vota

 2. pro says:

  s’ka problem..ne zeme vendin e dyte sipas Stalianit.

 3. Bajoneta says:

  Keto gjermanet e kane dhe gjithe lesh se nuk rruhen.

 4. Asoa says:

  Jo e dhunshme po liberale qysh atehere. Kjo pelqehet. Eshte tendence.

 5. pepini prej cinkuekarini says:

  me kto foto I shtohen votat ksaj. se do e votojn gjith nudistat pederast bythqimat homot lezbit putanat dhe natyrisht komplet prostitutat shqiptaresha ,mbreteresha te hajdar manall sales.
  megjithate,p!* I bukur paska ken kodoshja! I zgjedhin kto kancelaret kta.

  1. Hehe says:

   Hehe kushedi si ta paskan ngrene buken ty keto tipat qe permende se si shume inat i paske. Sa mire ta paskan bere. 🙂

 6. Grupi shurupi says:

  Hahahahaaaaaaaa.
  Prandaj e pelqeka edin kjo se qenkan nga rryma nudisteve.
  Hahahaaaaaaaa. U zbulua sekreti.
  Inshallahhh shkojne te dy ne plazhet e frances prap kur te dalin nga poletika.
  Grupi shurupi

 7. laveri says:

  Kjo duket si pate qorre , por e paska bere telef te shkreten

 8. Xhixhi says:

  Ne Gjermani, sidomos ne Gjermanine lindore nudizmi ishte menyre jetese…ne cdo plazh te gjithe dilnin nudo burra, gra e femije dhe nuk ka asnj gje te keqe. Ky eshte njeriu, ky eshte trupi i njeriut…kur keto gjera te mos na bejne pershtypje ne….duhwn akoma edhe disa shekuj. Nuk keni cfsre te beni…llapni sa te mundeni…per Merkel-in vec respekt kam.

  1. tajar tajari says:

   Po ne shtepi ti xhixhi ja ke pare sat eme apo ja shikon jot motre.rrobat jane ato qe e dallojne njeriun nga kafsha o xhixhi apo bubbi cfare dreq qen je ti.

   1. boom says:

    Cfare e dallon njeriun nga kafsha eshte truri eshte inteligjenca dhe jo rrobat. Ti mund te jesh i veshur me rroba, por sjellja jote mund te jete e njejte si e kafsheve.

 9. england says:

  Vajze kampion!nuk e rrute atehere,tani aq me teper,perseri kjo vajza nudo do fitoje…

 10. Fotaqi says:

  Prandaj shkon mire me kete pallen e gjate tonin sepse kane dale te dy nudo.

 11. Tralala says:

  Sic ke pseudonimin, ke dhe mendjen, o tajar. Pse mo po ti veshesh kafshes disa rroba u beka njeri. I dallon truri. Ajo eshte ne krye te shtetit me te forte te evropes prej trurit, jo prej rrobave. Keto foto asaj ja rrisin piket.

 12. grg says:

  Prandaj e ka qef Ramen kjo Zonja! Lul shif mos bosh no gjo edhe ti, udheheqesit modern i duhen ca foto! Mer shembull, Rama Merkel,etj. jane bo km dhe kryetar shtetesh! hajt per te miren e partise dhe per te rritur shpresen dili here te sheshi skenderbej! Vec lajmeroje! Do fitosh votat qe ke humb nga vetingu!

 13. pepini prej cinkuekarini says:

  nuk m kan honger buken ato
  m kan honger carin!

 14. maxhupi qe ta zgupi says:

  n gjermani lindore kan pas bo qejf n koh t komunizmit. ata e kujtojn ate koh me nostalgji.
  pushimet nudo ishin eskursjone te detyrume te gjimnazit.
  pallimi ishte norm morale.
  dashnoret ishin si buka e misrit per shqiptaret e enverit

 15. Drenicak says:

  Kto fota i kam pa para 8 vitesh !
  Foto krejt normale per njerz te civilizum per shta arabe jane haram!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *