VIDEO/ Demi e sulmon dhe e ngre në ajër në mes të rrugës

demiKjo video është filmuar para pak ditësh në Pakistan.

Një mashkull po ecte në rrugë duke folur në telefon kur u sulmua pa arsye nga një dem.

Ai e goditi disa herë dhe e ngriti në ajër, para se të largohej.

Fatmirësisht kalimtari nuk pësoi dëme të mëdha.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *