VIDEO shokuese! Nxënësit rrahin barbarisht dy policë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

policetKjo video është filmuar jug të Londrës.

Një grup nxënësisht kanë sulmuar dy policë duke i goditur me ç’të munden.

Gjithçka nisi nga një sherr mes dy nxënësve para shkollës.

Dy policë shkuan të ndanin nxënëset që po ziheshin, por u sulmuan edhe vetë nga nxënësit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO shokuese! Nxënësit rrahin barbarisht dy policë”

  1. says:

    Dhe unë e lë mbesën 3 vjeçare të më rah.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *