Rummenige fton Ramën në “Allianz Arena”, kryeministri ndjek ndeshjen e bavarezëve

RamaKryeministri Edi Rama është ftuar nga legjenda e futbollit gjerman Karl Hainz Rumenige që të ndjekë ndeshjen mes bavarezëve dhe “aspirinave” të Leverkusenit.

Kujtojmë që Rama është nisur sot për një vizitë zyrtare në Berlin ku do takohet me kancelaren Merkel, ku temë diskutimi do jetë procesi i integrimit të Shqipërisë.

Postimi i plotë:

Edhe pse jo “bajernist”?kam privilegjin të jem sonte i ftuar nderi i Bajernit te Mynihut????Faleminderit per respektin Karl-Heinz Rummenige! https://t.co/pqiEU3lc1O

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Rummenige fton Ramën në “Allianz Arena”, kryeministri ndjek ndeshjen e bavarezëve”

 1. Shqiptari i ILIRISE. says:

  Shikoni tani kur te dale Salehu me Lulushin te thote seEdvin Kristaq Rama ka lene popullin ne varferi dhe shkon e argetohet duke prishur parate e popullit me carter.Shikoni.

 2. Albani says:

  PER NJE NJERI TE MIRE DHE TE ZGJUAR,VIZIONAR DHE LUFTETAR PER ZHVILLIM DHE PAQE TE GJITHE KANE RESPEKT,AKOMA DHE KUNDERSHTARET E TIJ,PERVEC LULIT ME KOMPANI KUPTOHET.
  SHPRESOJME TE NA SJELLE LAJME TE MIRA NGA GJERMANIA.

 3. aqif tahipi says:

  Ata bolelepiresit e sali lylit ,shkerdhaku dhe andushi kishin shkruar se rama po del xhiro neper milano sot dhe neser me gjushin.Keta shqupistat e medias jane realisht mjeshtra te genjeshtres dhe propagandes.

 4. Niko says:

  Sa te kesh ato delet aty pse spo e ndjek ndeshjen ato jan petritat e partise po pate nevoje ato te japin edhe motren qe ti shkelqesi te ndihesh i relaksuar

  1. aqif tahipi says:

   Or niqi ,or njethundrak shqupi, nuk je tek grupseksioni jot ketu , ku nderroni motrat me njeri tjetrin . Ju derisa shitet detin e Shqiperise tek greku ,per njerezit dihet qe nuk pirdhni fare.

 5. Devolliu says:

  Po Linden e ka marre me vete ky apo eshte me Megin e Freshit dhe Linda rrit gjeneraten e re ne Surrel City ?

 6. Dyrrahu says:

  Niko,
  ju te Sali Berishes jeni bere per mjek, per hoxhe, per sheh, per psikiater, per psikolog, per hajmali, per magjistar dhe per t’ju vajtuar.

 7. Krio says:

  Me behet qejfi qe ka vajt.
  Po nje gje nuk kuptoj dot: si e beri shok Edi Rumenigen pa e njof fare. Pse s ka thir dhe Vucicin psh.
  Ishalla e di nanjoni si dhe kur jan ber shok.

 8. Qifi says:

  Kete here more horr nuk paske shkuar per te shit piktura por per te pare ndeshje futbolli. ???

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *