VIDEO/ Aleati i Bashës zbulon vizionin e opozitës: Shqiptarët të shkojnë në të s’ëmës…

spahiu bashaI ftuar këtë të premte në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës, kryetari i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka lëshuar nje deklaratë të fortë ndaj shqiptarëve.

“Shqiptarët të shkojnë në të sëmës nëse votojne përsëri Edi Ramen kryeministër”.

Po ashtu ai është ndaluar edhe në zgjedhjet e Dibres, ku i ka cilësuar qorra dibranet, që munden përsëri t’ja jepnin votën PS. Spahiu është ndalur edhe në zgjedhjet e 2017 dhe ka deklaruar se LSI duhet të dalë nga qeveriasja me Ramën dhe duhet t’i bashkangjitet opozitës.

Por ajo që nuk kuptohet ështeë vetëm nëse kjo pikë e programit politik të dyshes Basha-Spahiu është si premtim brenda mandatit të parë apo brenda vitit të parë të mandatit.

REMOTE_ADDR:[]

30 komente në “VIDEO/ Aleati i Bashës zbulon vizionin e opozitës: Shqiptarët të shkojnë në të s’ëmës…”

 1. undefined says:

  Edhe ti ne pith te semes te vesh rop qir

  1. Saba says:

   Mos ja qitni surratin kti klyshit te saliut se i irriton shqiptaret eka surratin e banditit.

 2. tfgs1 says:

  ”normale” e dal nga goja e nje turku……………

 3. Nacionalisti says:

  Ne pill te nenes te shkoni ju o tradhetar

  1. Labi100 % says:

   I thone “pith” o nacionaliste jo “pill” … te pakten keshtu e di une … Jo po ne è kane ndryshuar tani nuk e di?????

   1. Derr Brothers Group says:

    Ja keni futur kot te dy se thuhet me “dh” LOL 😀 😀

 4. lond says:

  Jo ne p… te somes por dhe te motres dhe te gruas dhe ku ti kesh or kurv, or qenef

 5. Shkolla Kuqe says:

  E te mendosh qe ky debili ka qene nenkryetar i Keshillit te Larte te Drejtesise,sa turp.

 6. Genti says:

  Kreshnik [email protected] po ti na dole me flamurin e bashkimit kombetar
  dhe kete bashkim me cfar do ta besh me Lul [email protected] serbin qe
  shiti detin grekut, po ik or palaco ik se e dine te gjith qe ne
  fushate elktorale shperndaje tym per kuq e zinjt.

 7. do goditesh says:

  hiqii ato fanella te flamuri shqiptare,
  se nuk mashtroni dot me asnji idiot ,

  O ju shkerdhefte gjithe shqipnia fahren e rrospise turkut ,
  Kur u ba edhe pederasti koqe i zi,me ju drejtu shqiptarve .
  Robtq, nuk Do Jet e larget kur ta morrsh pergjigjen live ,ku te jesh,
  Kenan me ta ras asaj goje Plot jarg o rrospia e nyt

 8. Labi100 % says:

  Edhe ti o spahi te vesh ne te sateme ne te Sat shoqet dhe ne te gjithe pidhrat e rraces tende bastarde..

 9. BERISHA LARGOHU says:

  Ky Kreshniku tregoj se eshte rrace kriminale dhe e flliqur, shqiptaret duhet qe ta dhunojne per ti treguar se shqiptaret nuk mund te lejojne kriminela ne politike. Pastaj shqiptaret duhet te jene budallejn neqofse e votojne kete llum ne zgjedhjet e ardhshme.

 10. Lupo says:

  Po kur flet sorra, po faj kanë media që merren me të

 11. Krio says:

  PD s vjen kurr ne pushtet me ndihmem Kreshik Spahiut.
  E provoi n Diber. populli donte me votu PD sa pa Kreshnikun ndroi mendje ja dhe PS.

 12. sokrati says:

  Mendoni ,o shqiptar te kini ne krye kete sharlatan idiot ne krye. Ky eshte bishti i Saliut.Ky ishte dhe eshte spiuni i Saliut. Saliu e hogji si nenekryetar i KLD dhe formoi kete parti e cila per hir te se vertetes fitoi popullaritet per bashkimin e kombit,por e nxori su rratin kur therriste ” Te arrestohet Sali Berisha” e kur e pa se plani i deshtoi ,pasi Rama nuk i dhe 5 deputet qe ta kalonte fitoren te Saliu ,shkoi perseri ne bythe te saliut,po tani me emrin Lul. me vjen keq per nje mikun tim qe shkruan shpesh here per kete qelbeesire. Ky eshte nje pianec. Ky edhe bari me lope nuk duhet te jete .Vetem mund te pastroi halite ,kjo eshte puna qe mund te bej ,ose me mire te fdhij bythen e Saliut dhe Lulit. Ne te sateme te shkosh edhe ti ,o spiun i saliut me emrin Kreshnik Spahiu.

 13. DETARI Atllantidhes? says:

  Ky nuk thote gje fare para atyre qe thone UDBashet e mender PDse !
  (Do tiau ngrije buzeqeshjen ne buze popullit) ,thene ne vitin 1998,ne mos gaboj nga menderqofti Sali !

 14. pro says:

  …tani,me qe me ka vdekur nena,po shkoj te e nones tate..o kresho.

 15. Ivan i madh says:

  Mos e shani Nikun se ai do qe ta mare kalane nga brenda qe ta fute Berishen ne burg. Eshte ne i zoti ky djale e ben ky dhe e mban fjalen si krimb bythe i prodhuar nga jashqitja e Berishes. Se shekoni qe duket si kelysh i lepire i porsa pejelle nga buca Berisha dhe ska si ta haroje. Megjithese para disa kohe i afrohen trimi i lepire Niku shpetimtari i kombit dhe popullit shqipetar. Me pelqen qe ske ndryshuar o Nik—BUF ISHE BUF MBETE O BUF NIK KENETE (kenete berishjane)

 16. Ivan i madh says:

  Mos e shani Nikun se ai do qe ta mare kalane nga brenda qe ta fute Berishen ne burg. Eshte ne i zoti ky djale e ben ky dhe e mban fjalen si krimb bythe i prodhuar nga jashqitja e Berishes. Se shekoni qe duket si kelysh i lepire i porsa pejelle nga buca Berisha dhe ska si ta haroje. Megjithese para disa kohe i ulerije trimi i lepire Niku shpetimtari i kombit dhe popullit shqipetar. Me pelqen qe ske ndryshuar o Nik—BUF ISHE BUF MBETE O BUF NIK KENETE (kenete berishjane)

 17. karmadhi says:

  Mire e ke more dobic i Saliut .Ja nuk do ta votojme Ramen .Te votojme Saliun e Bashen se keshtu bytha jote do te shqyet me shume .Dil pak nga Lana por mos harro te maresh me vete ato putanat e tua qe i shkerdhejne kosovaret neper hotele .I kemi bere gati pistonat tu shqyejme ate grope te qelbur .

 18. Lennard says:

  Si nuk pertoni zoterinj gazetare ,te intervistoni Nik Sorren,kete Klloun te Sale Gerdecit.Mjaft me , i ka dale boja.Ju kujtohet kur shante Salen dhe kerkonte ta fuste “NE BURG”? Pse nuk e permend me ket kerkese ,apo i doli i pafajshem Sale Serbi?Ai ka mbi 300 krime ne kurriz.Ky Niku ne pamje duket sikur e ka zene SIDA.Eshte thare krejt!!U be ky legen te marre neper goje Shqiptaret!!!Te kujtohet mer Legen kur qaje se nuk te votuan shqiptaret?.Te kane njohur njerzit.Nuk pin uje Demagogjia jote.

 19. Fatosi-kosove says:

  Me kujtohet kur para kater vitesh sali berisha shkarkoi kete kreshnikun nga pozita e zvkryeprokurorit,nuk lente gje pa thene per sali berishen,lulin vet dhe PD-n,si tradhetar te kombit,proserb e progrek,vrases,drogerash,e çfar jo tjeter,duke ju futur Rames ate kohe ne prapanice me shpresen se do ta bente zvkryeminister ose kryetar te kuvendit,meqe Rama nuk i dha asnjerin post,kreshnik zeza ju kthye lulit duke harruar ato qe kishte thene ateher dhe shan e sulmon Ramen tash se po i prish marredheniet vllaznore me greket!!!!
  A ka poshtersi me te madhe se kaq kur si ky kreshnik spahia,kaq islami,sali berisha,luli por edhe e gjithe PD te kene kaq urrejtje per vendin evet dhe te shprehen hapur pro greqise dhe ne te njejten kohe te thone se jane patriot,e turpi spo e vritka aske kete po e shof çdo dite por se llumi dhe tradhetaret jane mbledhur ne PD kjo ska asnje dyshim sot,mbette vetem te presim diten e marrezise qe do tju vie,te pakten kur shajne kombin mos ta njollosin Flamurin kombetar dhe qeleshen,le te dalin me simbolet e tyre serbe e greke keshtu me lehte do ti marrin njerezit sepse dihet se ne gjithe boten tradhetrat jane me te “dashur” per simbolet e pushtuesit sesa vet ata.

 20. Lennard says:

  Si nuk pertoni zoterinj gazetare ,te intervistoni Nik Sorren,kete Klloun te Sale Gerdecit.Mjaft me , i ka dale boja.Ju kujtohet kur shante Salen dhe kerkonte ta fuste “NE BURG”? Pse nuk e permend me ket kerkese ,apo i doli i pafajshem Sale Serbi?Ai ka mbi 300 krime ne kurriz.Ky Niku ne pamje duket sikur e ka zene SIDA.Eshte thare krejt!!U be ky legen te marre neper goje Shqiptaret!!!Te kujtohet mer Legen kur qaje se nuk te votuan shqiptaret?.Te kane njohur njerzit.Nuk pin uje Demagogjia jote.
  Zoti moderator ,mos mban gje anen e Nik Pushtit?

 21. Bena says:

  O kreshmut o zog haleje mos u lodh kot se nuk te beson njeri o I pa fytyre. Sa me shume ta shani ju Edi Ramen aq me shume e duam ne o tradhetare te vendit tuaj

 22. anamaria says:

  Sharlatan kreshniku…karagjoz moderatori…

 23. ILIRIA E BASHKUAR says:

  JA PRA PSE DOMOKRACIA ESHTE E MIRE, SE TE POSHTRIT NXJERIN KOKEN. POR DEMOKRACIA ESHTE “E KEQE” SE ESHTE VESHTIRE TI VRASESH KETA TRADHETAR, DHE MOS TE HAROJME SE TE KEQEN E KEMI NE RADHE TA PARE NGA VETJA JONE E PASTAJ NGA DOGMAT PER VQINJET.

 24. Emigranti says:

  Duke e lexuar e degjuar kete shprehje reksjonare, antishqiptare, kriminale te lulezim holandezit, qe na shane me keqe se sali krimineli edhe ne i themi .; te veshe ne te sataeme titeti. ; O race e poshter, o hajdute, o vrases, qe po i genjen shqiptaret me keqe nga ati yte, mostra sali . Mjere ai qytetare e fashatare qe e besone kete shkerdhate, qe ne nje ane u tregon shqiptareve se i digjet shpirti, ne anen tjeter, i mallkone dhe i shne te behen me keqe se cjane. Keta kriminele duhet ti varesh, me koke poshte, qe e mashtrojne kete popull per 25 vjete rrjeshte, vetem e vetem e kane vjedhure, midise tyre edhe ky palaco qe na paska share.

 25. kopani says:

  Nuk e vlen te behet me shume koment Basha e Spahiu = Dy Krye Gjirizat e politik berjes Qener te Kazaneve te Shqupit

 26. landi says:

  Kreshniku te marrin me vete dhe moter kurven te qihetme 18 qershor ooo se harrova te kalojne nga berisha ta bejne treshe😡

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *