VIDEO/ Ikin dritat në Teatrin Kombëtar 5 minuta pas nisjes së shfaqjes. Aktori me elektrik dore

Teksa kishte 5 minuta që kishte nisur shfaqja Don Kishoti, në Teatrin Kombëtar ikën dritat.

Kjo nuk ishte një gjë e menduar nga skenaristi, por një defekt që ka lënë spektatorët të çuditur nga e papritura.

Një nga pjestarët e stafit tha “do presim pak minuta se është defekt jashtë panelit të Teatrit”.

Por sa të vinin dritat, “Panorama” mëson se aktori Gent Hazizi ka nisur monologun me elektrik dore.

Ndërkohë njerëzit kanë nxjerrë telefonat dhe po ndriçonin me dritën e tyre.


video-1480184397 by revistaime

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Ikin dritat në Teatrin Kombëtar 5 minuta pas nisjes së shfaqjes. Aktori me elektrik dore”

 1. Njollat e murrme says:

  Keshtu eshte po tentove te imitosh “Don Kishotin” e koheve moderne te Denion Meidanit. Paska patur fat qe i kane rasur ne dore elektrik dore… Mund t’i kishin dhene edhe ndonje qiri ose kandil me vaj. S’e besoni? Prisni prisni se s’keni pare gje akoma…

 2. omer gelbaza says:

  rilindje kulturore

 3. Tarrasi says:

  Nuk ka problem se komandanti Edi Castro po shikon Rumenigen ne Gjermani .

 4. Kjo eshte domethenia e asaj thenies: C’sjee sehati(ora) nuk sjellmoti. Le ta quajme nje RISI apo kujtuar shekuj kur lindi teatri… Keto jane gjera qe ndodhin po me kujdes menaxhuesit e atij istitucioni.duhet paramenduar nje ndodhi e tille.
  Dashamiresi D.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *