Fotot e aksidentit tragjik që i mori jetën adoleshentit në Vlorë

Një 17 –vjeçar mbeti i vdekur në një aksident rrugor në zonën e Lungomares, në Vlorë. Viktima është Kristo Panajoti (poshtë në fotot e lapsi.al). Ai po udhëtonte si pasagjer në një BMW X6 që drejtohej nga kushëriri i tij Petro Bego 21 vjeç.

Makina ka qenë duke ecur në zonën e ujit të ftohtë rreth orës 23.50 kur ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal të hapur për ndërtimin e Lungomares. Dy të rinjtë u dërguan në spital, por 17 –vjeçari nuk mundi t’u mbijetojë plagëve,

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-370-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d1-370.jpg","attachment_id":"588870"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-360-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d2-360.jpg","attachment_id":"588871"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-352-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d3-352.jpg","attachment_id":"588872"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-319-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/d4-319.jpg","attachment_id":"588873"}]
                 Loading...