VIDEO e tmerrshme: Punonjësja e kopshtit i thyen kafkën foshnjës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

ddddNjë punonjëse e një çerdheje në qytetin Khaghar në Indi është kapur nga kamera teksa ka keqtrajtuar beben nëntë-muajshe.

Fëmija aq shumë është keqtrajtuar sa që ka përfunduar me kafkë të thyer dhe gjakderdhje të brendshme, raporton Mirror.

Afsana Shaikh ka kryer këtë akt tmerr kur bebja për herë të parë shkoi në çerdhe. Kur nëna e ka marrë, i ka vërejtur shenjat e goditjes në fytyrë. Ndërkaq, mjeku tregon gjendjen e vajzës së saj.

Shaikh është arrestuar pasi janë marrë me vendim gjyqi xhirimet nga kamerat.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “VIDEO e tmerrshme: Punonjësja e kopshtit i thyen kafkën foshnjës”

  1. The Republic of Islamic kosovo says:

    rrace islamike e poshter duhet shfarosur nga planeti toke keto qelbesira

  2. Albani says:

    O zot sa kafshe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *