VIDEO që të lë pa fjalë! Shënon kosh nga 180 metra distancë

koshKy djalosh ka vendosur rekordin e ri botëror, duke shënuar kosh nga 180 metra.

Vetëm 3 përpjekje iu deshën Derek Herron, që të realizoj këtë rekord,.

“Ishte një moment surreal, nuk mund ta përshkruaj me fjalë” tha Herron për këtë rekord.

“Unë pashë se topi ishte duke shkuar mirë, isha i emocionuar, por kisha dyshimet e mija, më në fund u realizua, jam shumë i gëzuar”. shprehet ai.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO që të lë pa fjalë! Shënon kosh nga 180 metra distancë”

  1. pepini prej cinkuekarini says:

    edhe in. morra nje shqiptar,hypa n maj t 15 katshit,e hudha shqiptarin per bythe e posht,dhe a e dini se ku perfundoj?
    ke gropa e mutit e haleve ke partizani panjohur. me kok u ngul n mut shqiptari si me qen shigjet romaku perandorak.

  2. gazenari polic pa toke says:

    Ka njefare ndryshimi ndermjet lartesise dhe distances, por ndoshta jo per nje analfabet funksional!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *