27-vjeçarja nga Tirana përndjek dhe kërcënon një mashkull për të bërë seks me të, por…

vajzaJeni mësuar që të dëgjoni vetëm për burra që bëhen makthi i grave duke i përndjekur, për seks apo për lidhje dashurie?

Ka edhe femra që e bëjnë këtë.

I tillë është rasti i një 27-vjeçareje nga Tirana e cila ka përndjekur për disa kohë një burrë, madje edhe e ka kërcënuar 39-vjeçarin me inicialet R.D.

Burimet nga Policia e Tiranës thanë për “Panorama” se gruaja 12 vjet më e vogël, i dërgonte vazhdimisht SMS në telefon burri që e përndiqte, duke u kthyer në makth për 39- vjeçarin po nga Tirana.

Duket se vajzës i kishte rënë keq në kokë për këtë person dhe teksa pa se nuk po ia arrinte qëllimit, për të krijuar lidhje me të, e ka kërcënuar 39-vjeçarin edhe me SMS edhe në rrugë.

Por deri këtu historinë e dinin vetëm ata të dy, deri sa një ditë të bukur, 27-vjeçarja me inicialet Sh.L, është paraqitur në Komisariatin numër 1 për të bërë kallëzim duke pretenduar se ishte ajo e dëmtuara dhe sikur 39-vjeçari e kishte përndjekur dhe kërcënuar.

Padia e saj është rrëzuar pasi Policia arriti të zbulonte mashtrimin e vajzës duke e arrestuar, shkruan “Panorama”.

SH.L do të akuzohet për përndjekje, por edhe për kallëzim të rremë.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “27-vjeçarja nga Tirana përndjek dhe kërcënon një mashkull për të bërë seks me të, por…”

 1. ermal says:

  Ju lutem ajo më pëlqen mua ! Ma bini ju lutem !?

  1. yp Xhixhi says:

   Te ta BIEM o te rente bytha ne hu 😀

 2. laveri says:

  Mos eshte torre suma ,se ska mundesi tjeter

  1. Informatori says:

   Eshte e bija e “devolliut”. Mbasi hengri manall marokeni e tuniziani ne helaqistan ka ardhur per pushime ne Shqiperi.

 3. Harillaqi says:

  Ka te drejte kjo femer se ne shqiperi jane zhdukur edhe gomaret.

 4. fieraku NGA ferrasi says:

  Cojeni ne burgun 313.
  Ose te ATA te guantanomos .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *