FOTOT/ Kryeministrin “më seksi në botë” e tallin keqazi pas komenteve për Fidel Kastron

Justin Trudeau cilësohet si kryeministri më tërheqës në botë, por pas komenteve të tij për Fidel Kastron rrjeti e ka talluar pa mëshirë.

44-vjeçarja vlerësoi lart figurën e Kastros dhe miqësinë që babai i tij kishte me ish-diktatorin kuban.

Por në rrjet nuk e kanë marrë mirë vlerësimine  tij për tiranin Kastro dhe kanë ironizuar shumë me kryeministrin kanadez.

Pierre Elliot Trudeau, babai i kryeministrit kanadez, ka pasur miqësi të ngushtë me Kastron madje e ka vizituar në Havana në vitin 1976.

Kastro ishte i pranishëm në vdekjen e tij në 2000 në Kanada.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a1-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a1-9.jpg","attachment_id":"589282"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a2-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a2-7.jpg","attachment_id":"589283"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a3-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a3-6.jpg","attachment_id":"589284"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a4-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a4-6.jpg","attachment_id":"589285"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a5-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a5-4.jpg","attachment_id":"589286"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a6-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a6-3.jpg","attachment_id":"589287"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a7.jpg","attachment_id":"589288"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a8-1.jpg","attachment_id":"589289"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a9-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a9-1.jpg","attachment_id":"589290"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a10-1.jpg","attachment_id":"589291"}]

3 komente në “FOTOT/ Kryeministrin “më seksi në botë” e tallin keqazi pas komenteve për Fidel Kastron”

 1. Ymeri pa lesh ne koke says:

  Pse nuk eshte rama me sexi ne bote?
  Apo eshte me i madh rama. Eshte ne ballkan.
  Hahahahaaaa. Cna gjeti me meron. Na zuri belaja

 2. Sokol says:

  A te mjeret ne cna ka gjet me kte birbo rrot kari

 3. albaiafirst says:

  Ky i Kanadase eshte K.Ministri me trap ne bote. Gafat e tija jane te paimagjinushme. Po ta doni jua ndej nga Tirana, ju a japim me shume deshire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *