Ish-këshilltari i Sali Berishës dhe ish-deputeti demokrat tallen me Edi Palokën dhe Bashën

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

palokaIsh-këshilltari i Sali Berishës për çështjet e menaxhimit urban, Flamur Kuçi dhe ish-deputeti i PD-së Fatos Hoxha kanë ironizuar  deklaratat e kreut të grupit parlamentar Edi Paloka se në janar do të nisin protestat masive.

Duke postuar deklaratën e Palokës, Flamur Kuçi shkuan se kjo deklaratë u bë edhe një vit më parë nga opozita, por që në fakt nuk ishte e vërtetë.

Ja batutat mes dy njerëzve që e njohin mirë Berishën, Bashën dhe grupin parlamentar të PD-së:

Flamur Kuçi: E paskemi lënë për protesta. Po sikur thamë të njëjtën gjë edhe para një viti, por nuk bëmë gjë…!?

Fatos B Hoxha: Mos u shqetëso Flamur Kuci, do ta ketë thënë Paloka në kokë të vet…

Flamur Kuçi: Po Luli në kokë të kujt e tha që nuk e bëri??? haha

Fatos B Hoxha: Deri tani, kam argumente që Luli nuk ka fol në kokë të vet…, duhet të presim që të paktën një herë të vetme të flasë për këtë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

4 komente në “Ish-këshilltari i Sali Berishës dhe ish-deputeti demokrat tallen me Edi Palokën dhe Bashën”

  1. Pallatet Agimi says:

    Ky zoti Flamur Kuci, eshte nje personalitet krejt i nderuar. Fatkeqesisht politika i ndau edhe vlerat e intelektualeve te vertete sipas partive, e tashme jemi te detyruar te durojme e te “shijojmw” lloj lloj palaco, urbaniste e arkitekt, duke mesuar ne kurriz te taksave qe paguajne qytetaret. Respekt!

  2. Beni says:

    Kesht u duhet fole per shqupistet, shume prej antareve te thjeshte te pd, jane ndergjegjsuar per rreshkitjen e pandalur ne pikiate te partise kur udhehiqet nga dy antishqiptare si Sala eLuli, Paloka e me radhe, por kane frike te shprehen.

  3. sokrati says:

    Famur Kuci ka te drejte te tallet me Paloken,se te merresh e te degjosh Paloken ,Ristanin e me te trashin nga trute Flamur Noken eshte qe ta cash barkun me nje gur shtyf -thot nje shoku im… ,po Flamur Kuci duhet te paguaj dollaret e prishjes se mbikalimit te “Zogu i zi”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *