VIDEO/ Demi i tërbuar ngre në ajër fuoristradën me pasagjerët brenda

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

demiKjo video është filmuar gjatë një festivali demash në Spanjë, në provincën e Guadalajarës.

Një dem i tërbuar shihet teksa sulmon një fuoristradë me pasagjerë brenda.

Ai i shpon gomën dhe e ngre në ajër pjesën e përparme.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *