VIDEO/ Demi i tërbuar ngre në ajër fuoristradën me pasagjerët brenda

demiKjo video është filmuar gjatë një festivali demash në Spanjë, në provincën e Guadalajarës.

Një dem i tërbuar shihet teksa sulmon një fuoristradë me pasagjerë brenda.

Ai i shpon gomën dhe e ngre në ajër pjesën e përparme.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...