VIDEO/ Sulm me armë në Ohajo: 1 i vdekur e 9 të plagosur

aaaNjë person dyshohet të ketë vdekur dhe 9 persona janë plagosur pas një sulmi të armatosur në Universitetin Shtetëror të Ohajos.

Ngjarja ka ndodhur në orën 11:00 lokale në kampusin e Universitetit.

Sipas dëshmive të studentëve të shtënat nisën pak pas orës 10.

Policia ka shoqëruar dy persona që ndodheshin në një garazh pranë Universitetit teksa nuk dihet me siguri se nga kanë ardhur të shtënat dhe kush mund të jetë personi që ka sulmuar.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Sulm me armë në Ohajo: 1 i vdekur e 9 të plagosur”

 1. gjuhe shqipe apo gjuhe e shqepur? says:

  Tani e kuptova une nga vjen fjala “kampus”
  pse as kjo fjale nuk eshte shqiptare?????????????????????????

 2. gjuhe shqipe apo gjuhe e shqepur? says:

  Tani e kuptova une nga vjen fjala “kampus”
  pse as kjo fjale nuk eshte shqiptare?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. enter"" says:

  Amerika, toka e lire, toka e enderrave………………………..pffffffffffffffffff me ta shpif

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *