FOTOT/ Mësuesja e martuar seks me nxënësin në furgonin e shkollës, por…

Një mësuese e martuar ka dalë në gjykatë pasi bëri seks me një nxënësin e saj të mitur.

36-vjeçarja britanike Jill Meldrum-Jones bëri seks në disa raste me nxënësin e saj.

Madje ajo bëri seks me të në furgonin e shkollës kur ishin në një udhëtim.

Pasi thashethemet qarkulluan në shkollë, drejtori thirri policinë.

Ajo është dënuar tashmë me 32 muaj burg dhe heqje e së drejtës së mësimdhënies.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a1-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a1-18.jpg","attachment_id":"589749"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a2-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a2-16.jpg","attachment_id":"589750"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a3-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a3-14.jpg","attachment_id":"589751"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a4-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a4-14.jpg","attachment_id":"589752"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *