VIDEO/ Grabitje me “shpejtësi drite”: Bastisin shtëpinë për 10 sekonda

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

aaKjo video është xhiruar në një lagje luksoze të Londrës.

Dy grabitës shkojnë të bastistin një vilë duke përdorur mjete mjaft të thjeshta.

Me një kartë plastike ata hapin derën e jashtme dhe hyjnë brenda për 10 sekonda.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *