VIDEO: I riu qëllon policin me grusht në Lezhë, por nuk i bën mirë llogaritë

Një i ri është përfshirë në një sherr me një polic në qytetin e Lezhës, por situata ka degjeneruar në dhunë fizike e goditje me grushta.

Nuk dihet shkaku i sherrit, por ajo që shfaqet nga kjo video e filmuar dhe postuar nga “jetaosh qef” është një shfaqje e pakëndshme.

I riu i është sulur me grusht policit, por ky i fundit i është kthyer mirë.

U desh ndërhyrja e një efektivi tjetër që t’i ndante të dy.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...