VIDEO: I riu qëllon policin me grusht në Lezhë, por nuk i bën mirë llogaritë

Një i ri është përfshirë në një sherr me një polic në qytetin e Lezhës, por situata ka degjeneruar në dhunë fizike e goditje me grushta.

Nuk dihet shkaku i sherrit, por ajo që shfaqet nga kjo video e filmuar dhe postuar nga “jetaosh qef” është një shfaqje e pakëndshme.

I riu i është sulur me grusht policit, por ky i fundit i është kthyer mirë.

U desh ndërhyrja e një efektivi tjetër që t’i ndante të dy.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO: I riu qëllon policin me grusht në Lezhë, por nuk i bën mirë llogaritë”

 1. Ata votuan mosndeshkimin e tyne says:

  Miresevini ne Albanistan.Po shkojme drejt Evropes se jemi akoma me mendje ne Turqi. Polici do kishte ba mire ti nxirrte flamurin Turk e dorezohej vete ai rrugaci.

  1. Janullatos bithekiri says:

   keshtu thua ti mooooo bithekir i janulles ??? Ne ender te dilkan turqit. Ta paskan hapur mire farfallen

 2. spartaku says:

  Bravo policit.Mire ja ka bere atij qeni,qe i eshte kthyer me grushta.Ai civil qe ngre doren kunder policise,ate pergjigje meriton.Policia eshte shteti,dhe shtetin duhet ta mbrojme te gjithe.

 3. Dekorate Policit says:

  Te Dekorohet polici
  Te mesohen me ligjin dhe te respektohet polici
  Ai eshte ne sherbim te Popullit

 4. Tirona says:

  ai djal I dhunuar nga ky polic duhet te shperblehet me nje vize Amerikane ………. dhe kete xhest qe beri ndaj policit shqiptar tja boj policit amerikane……..

 5. Bond says:

  Te kishte ndodhur kjo ‘trimeri’ ndaj policit (dmth shtetit) ne Amerike, ai djali do kishte henger menjehere nja 30 plumba….

 6. deni says:

  ……… E EE TI PO E MENDON 15 PLUMBA BYTHEVE

Lini një Përgjigje te Tirona Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *