FOTOT/ Kamarierja orgji me klientët, pronari e sheh nga kamerat dhe…

Një ngjarje me “pullë të kuqe” ka ndodhur në një lokal në Chioggia, Venecia ditën e djeshme.

Një kamariere ka nisur të bëjë seks me dy klientë brenda banakut.

Pronari që ishte ende aty e pa nga kamerat e sigurisë.

Ai postoi videon në Facebook për ta denigruar kamarieren, por edhe atij iu hapën telashe.

Kamarierja postoi foto me fytyrën e nxirë duke deklaruar se ishte dhunuar nga pronari i lokalit.

Tashmë policia ka nisur hetim ndaj të dyve.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a2-36-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a2-36.jpg","attachment_id":"590350"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a5-27-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a5-27.jpg","attachment_id":"590353"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a3-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a3-34.jpg","attachment_id":"590351"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a4-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/a4-34.jpg","attachment_id":"590352"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *