FOTOT/ Pasanikët e Tiranës! Si jeton rinia shqiptare mes luksit të shfrenuar

Këto foto janë shkëputur nga faqja e Instagramit “Rich kids of Albania”.

Të rinjtë shqiptarë reklamojnë jetën e tyre luksoze.

Makina të shtrenjta, shampanjë dhe tufa kartmonedhash.

Shihni galerinë e fotove për më shumë.

*Fytyrat e personazheve janë fshirë për shkak se shumë prej tyre njihen publikisht.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-2.png","attachment_id":"590650"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-3.png","attachment_id":"590651"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-4.png","attachment_id":"590652"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-5.png","attachment_id":"590653"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-6.png","attachment_id":"590654"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-7.png","attachment_id":"590655"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-8.png","attachment_id":"590656"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-9.png","attachment_id":"590657"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-10-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-10.png","attachment_id":"590658"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-11-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-11.png","attachment_id":"590659"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-12-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-12.png","attachment_id":"590660"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-13-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-13.png","attachment_id":"590661"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-14-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-14.png","attachment_id":"590662"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-15-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-15.png","attachment_id":"590663"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-16-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-16.png","attachment_id":"590664"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-17-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-17.png","attachment_id":"590665"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-18-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-18.png","attachment_id":"590666"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-19-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-19.png","attachment_id":"590667"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-20-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-20.png","attachment_id":"590668"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-21-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-21.png","attachment_id":"590669"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-22-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-22.png","attachment_id":"590670"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-23-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/Pasaniket-shqiptare-23.png","attachment_id":"590671"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/aaaa-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/11\/aaaa-8.jpg","attachment_id":"590672"}]

18 komente në “FOTOT/ Pasanikët e Tiranës! Si jeton rinia shqiptare mes luksit të shfrenuar”

 1. ........ says:

  PER ner jemi shum te lumtur kur shofim disa qe jetojn kaq mir se ne SHQIPTARET prandaj e rrexum komunizmin vetem qe te benin qef kta , po te tjeret le te han karet me dhemb po te dun nuk ka fort renci si jetojn turmat e injoranteve dhe te dreshmeve se dhe kta tek injorantet bejn pjes se ndershmeria sot esht virtyt i budallait ,po renci ka qe kta bejn qef dhe ne flejm rahat per kte , shum domethenes ky artikull ” na keni gzu pa mas .” kan derdh djersen nga posht e nga lart çurk dynjaja prandaj jetojn kaq mir.

 2. enter"" says:

  Louis Viton made In China hahahahaha, shkoni e pirdhuni ju bashke me ata

 3. juri says:

  Pabuksat qe me paret e pista te mamit e te babit nxjerrin veten ne foto sikur cfare kane.

 4. CUBELI says:

  Luks ne mes te bajgave,shikoini ne fytyre sa te shemtuar jane,ndaj s;dalin haptas.

 5. mirel says:

  Keto une I radhis sipas ketyre kategorive :1) kriminel te zote qe pasurohen ne saje te sakrificave te tyre : trafikante dhe drogaxhinje. 2)Kriminel bythec qe pasurine e kane ngritur mbi karriget e tyre: Gjyqtare. Qeveritare, partiake etj te ketij lloji. Per mua keto ne foto jene vete ato ose femijet dhe trashigmtare te tyre.

 6. PidhiISateme says:

  I ka thone nji fjal e vjeter :”Kur ra evgjiti n’kos lyu ene mythen”.

 7. K says:

  Kota janë pasanikët e DROGËS o mizerje.
  Dhe të korrupsionit shtetëror.

 8. alb sapun says:

  kote se thon se hashishi blen dhe lamborgini te pakten ne shqiperi qe rrogat jane nga 200 deri 300 euro coku llogaria nuk dele apo jo,bravo rilindjes per sukseset dhe drejtimet qe i jep shoqerise dhe brezave qe vijne qe mesa duket po ven per lesh

 9. Qiqrra says:

  As qe krahasohen me ato fotot e pasanikeve te botes, por e njejta dinamike. Per ata qe do i mbijetojne mbidozave te zakonshme per kete kategori te popullsise, shpresojme qe te behen njerez, jo si prinderit e tyre qe kushedi c’kafsherira kane bere per te vene kete lloj leku ne nje vend te varfer. Disa prej ketyre ne foto i njof meqe ra llafi, kane nje kalbesi te papare mendore, por kjo s’eshte detyrimisht nje gje e keqe se mund t’i perdoresh per punet e tua.

 10. Une... ti... ne te gjithe... says:

  Keta jane krromashet bark pafryre e mendjethare qe me te rene ne pak pare hapen neper rrjete si spurtha.

  Keta lloj vrasin e qijne rrobt e vet per ato pare!

 11. VERONI says:

  SHYQYR QE KAM IKUR NGA KY VEND INJORANTESH PORDHAXHINJ.

 12. E says:

  Mund te kene ca leke por shijen dhe kulturen nuk e blejne dot me leke. Vec kesaj shumica e ketyre genin e kane koke me cepa e trup arre gungse. Nuk i kemi zili hic!

 13. Jazek says:

  Per keto lajme leshi kane nevoje 99.9% e popullsise se vendit!
  Rrofte anarkia dhe kriminelet! Poshte puna dhe nderi!

 14. E.F says:

  Keto jane foto qe te bindin me shume se Emiliano Shullazi duhet te ekzistoje. Bile duhet nxjerre sa me shpejt nga burgu se duhet rishpernda icik leku. Long Life to Emiliano

 15. Durresaku says:

  Zeni e ka mbulu fytyren. Karmina se rru trapin del hapur….

 16. delete says:

  Ta kishit nrejt at pasuri fale investimesh te pastra e te zgjuara ne Wall Street, apo te kishit ngritur ndonje kompani teknologjike qe nepermjet inovacionit do benin krenar cdo shqiptar do i kishit hallall fryrjet. Po te pasurohesh duke shit helm e tu shit nonat e motrat neper dyret e Europes ajo pastaj eshte e thene ne menyre diplomatike aftesi plehrash.

 17. Gangbaning Luli says:

  Fshati në festë. Blejnë lecka dhe mburren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *