Nuk hiqte dot dorë nga alkooli, vret veten 41-vjeçari

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

a1Një rast i ri shokues i eutanazisë ka ndodhur në Holandë.

Një 41-vjeçar ka vendosur të vrasë veten pasi nuk hiqte dot dorë nga alkooli.

“Nuk i besuam fillimisht por u çuditëm kur pamë mjekun të vinte në shtëpi. Pas tre injeksioneve fytyra e tij ndërroi ngjyrë: kishte vdekur”, thot vëllai i Mark Langedijk.

41-vjeçari ishte futur në qendra rehabilitimi dhe kishte bërë gjithçka që të linte alkoolin, por ishte e pamundur.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Nuk hiqte dot dorë nga alkooli, vret veten 41-vjeçari”

  1. tfgs1 says:

    ”eutanazise”…..!!!!!!!! o gazetar moster,kur nuk di pyet[ata qe dine] ne rast te kundert shkruaj shqip[mgjs edhe ate besoj se nuk e flet mire] : vetvdekje ose vetvrasje!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *