Arrestohet ish-polici 55-vjeçar në Sarandë, i kërkoi 12-vjeçares seks me para

arrestimPolicia e Sarandës ka arrestuar një ish-oficer të policisë, pasi i ka kërkuar një 12-vjeçareje seks në këmbim të parave.

Policia thotë se ai është Ylli Hasani, 55 vjeç.

Mësohet se 3 ditë më parë, Hasani i ka kërkuar një shtetaseje 12-vjeçare seks në këmbim të parave.

Kjo e fundit ka vendosur ta denoncojë.

Ditën e djeshme, ish-polici  është arrestuar nga policia.

Më datë 30.11.2016, u ndalua shtetasi Y.H, vjeç 55, banues në Sarandë, pasi në datë 28.11.2016, i ka kërkuar për të kryer marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës një shtetaseje të mitur, vjeç 12, banuese në Sarandë. Neni 108/a/4 i Kodit Penal”, thuhet në njoftimin e policisë.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Arrestohet ish-polici 55-vjeçar në Sarandë, i kërkoi 12-vjeçares seks me para”

 1. tfgs1 says:

  Eshte fakt se , pas cdo perdhunimi[pasi flitet per minorene,vetem 12vjec] fshihet nje korrak sunit…………ptuuuuu rrace bastarde!

 2. Albani says:

  Ta quash kafshe kete njeri nuk eshte me vend sepse ofendohen dhe kafshet,kafshet shkojne vetem me kafshe te rritura dhe jo minorene.
  Shpresoj te kalbet ne qeli dhe nga turpi te pije ndonje fotoksine, ose te mbytet me thonjte e tij,megjithate nuk ma merr mendja qe kane turp keta lloj mutacionesh.

 3. .... says:

  trgfs ka te drejte

 4. Toma says:

  Burgu eshte pak turpi nuk eshte gje per kete bandillin por trajtimi ne rajon te policise duhet te jete me vlera riedukuese.Ishalla bie ne dore tr sigurte atje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *