Dyshohej për vrasjen e të shoqit, 61-vjeçarja këtë radhë arrestohet se mbante armë pa leje

arrestimPolicia e Krujës ka vënë në pranga një 61-vjeçare për armëmbajtje pa leje.

Burimet zyrtare bëjnë të ditur se Ahmedie Krashit i është gjetur në shtëpi një pushkë pa leje dhe 6 copë fishekë.

Sipas policisë Krashi ka qenë e dyshuar për vrasjen e bashkëshortit të saj, ngjarje për të cilën aktualisht ndodhet i arrestuar djali i saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në 2013.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *