FOTOT/ Pilotja bukuroshe e vrarë në aksidentin e Kolumbisë, dhe disa detaje rrënqethëse

Mes viktimave të aksidentit në Kolumbi ishte edhe kjo bukuroshe, e quajtur Sisy Arias.

Ajo ishte bashkëpilote dhe pak para nisjes dha një intervistë.

29-vjeçarja nuk mundi t’i mbijetonte aksidentit.

Siç u raportua dy ditë më parë, fluturimi ishte ndryshuar nga Federata braziliane “për motive sigurie”, por që në fakt rezultoi fatal.

Ndërkohë që trajneri Caio Junior pati thënë se “duke kaluar nga Bolivia, ndoshta do të na sjellë fat”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-3.jpg","attachment_id":"590961"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-3.jpg","attachment_id":"590962"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-3.jpg","attachment_id":"590963"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-3.jpg","attachment_id":"590964"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-3.jpg","attachment_id":"590965"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-3.jpg","attachment_id":"590966"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-3.jpg","attachment_id":"590960"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-3.jpg","attachment_id":"590967"}]

1 komente në “FOTOT/ Pilotja bukuroshe e vrarë në aksidentin e Kolumbisë, dhe disa detaje rrënqethëse”

  1. !!!!....... says:

    — se kuptoj , atje u vrane shume njerez ju reklamoni bukuroshen, laj talles me jeten e njerzve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *