FOTOT/ Pornostarja e martuar me miliarderin e moshuar: Kam frikë se seksi mund ta vrasë!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Martesa e saj me një miliarder amerikan rrëmbeu vëmendjen e shtypit.

Kejsarin Chaichalermphol, një pornostare tajlandeze u martua me arkitektin 70-vjeçar Harold Nelsand Jr.

Ajo thotë se janë shumë të dashuruar, por bëjnë shumë pak seks.

“Ai është shpesh në punë dhe nuk takohemi shpesh. Ne bëjmë seks një herë në muaj. Kam frikë të bëj më shumë, pasi mund t’i bjerë infarkt gjatë seksit”, thotë ajo.

Pornostarja u bë e njohur në Tajlandë me nofkën Nong Nat dhe ka marrë pjesë në dhjetra filma pornografikë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-8.jpg","attachment_id":"591074"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-9.jpg","attachment_id":"591075"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-9.jpg","attachment_id":"591077"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-9.jpg","attachment_id":"591076"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-9.jpg","attachment_id":"591078"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-7.jpg","attachment_id":"591079"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-7.jpg","attachment_id":"591080"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-6.jpg","attachment_id":"591081"}]
        
        Loading...
        

2 komente në “FOTOT/ Pornostarja e martuar me miliarderin e moshuar: Kam frikë se seksi mund ta vrasë!”

 1. Hehe says:

  Ah moj moter c’hall te ka zene. Po aty e ke kopshtarin mi, jepi varda.

 2. meteori prej zeherori ke shaban laknori says:

  po ky dreq!
  si vje turp?
  ky po qi gocen e vet!
  apo. vari kart!
  kta qe kan pare jo vetem qe qijn gocat e tyre por edhe veten ne byth e qijn vetem qe te knaqen.
  a jua qifsha rracen e degjenerume ktyne shkerdhatave qe qijn moshataret e fmijve te tyre. kta vetem nje hap I ndan nga pedofilizmi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *