VIDEO/ Greku nuk pranon dot humbjen, rrëzon me ‘nokaut’ gjyqtarin dhe nxjerr penisin

grekuKjo video është bërë në një konkurs për “bodybuilder”.

Një garues grek duket se nuk e ka kapërdirë dot humbjen.

Ai shihet teksa rrëzon me një goditje gjyqtarin Armando Marquez.

Më vonë greku Giannis Magos nxorri penisin ndaj jurisë, por kjo nuk u arrit të filmohej.

Konkursi mbahej në Athinë.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Greku nuk pranon dot humbjen, rrëzon me ‘nokaut’ gjyqtarin dhe nxjerr penisin”

 1. albniafirst says:

  Jo mo cfare thoni …? Me siguri qe s’eshte grek. Si munden greket te bejne keto gjera? Vetem sunitet alvanoze bejne gjera te tilla, apo jo mo turkobythos….?
  Ku je ftor no turkobythos? Dili ne mbrojtje vellait tend te adoptuar se pa ta shajne.

 2. Giasou Janulatos alvanoarxidoglyftoi says:

  Dava pederastesh

 3. Hichkotti says:

  Eshte nga Rhodosi, punon si bouncer ne Colorado live club ne ishullin e Rhodos-it.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *