VIDEO/ Momenti tronditës kur luani sulmon për vdekje trajnerin

lion-1-00_00_10_07-still003-e1480598454535Kjo video është xhiruar në një cirk në Egjipt.

Një trajner kafshësh është vrarë nga një luan.

35-vjeçari Islam Shaheen po kryente punën e tij të përditshme kur u sulmua papritur nga luani i tërbuar.

As ndihma e shokëve të tij nuk ia shpëtoi dot jetën.

Ai vdiq rrugës për në spital si pasojë e kafshimeve.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Momenti tronditës kur luani sulmon për vdekje trajnerin”

  1. luani vs. muzulmani says:

    Edhe luani i ka inat myzlymant

  2. Albani says:

    Gjynah per njeriun e shkrete,por mos harroni se kane dhe kafshet hakun dhe dinjitetin e tyre,kur keqtrajtimi shkon ne maksimum,nuk pjerdhin me .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *