VIDEO/ Vjedh 1,6 mln dollarë në mënyrën më të thjeshtë të mundshme!

thiefKjo video është lëshuar nga departamenti i policisë së Nju Jorkut.

Një kalimtar vjedh një pako me shufra ari që vlejnë 1,6 mln dollarë.

Shoferi dhe roja i kamionit po bisedonin kur kalimtari merr kutinë dhe largohet, pa rënë në sy.

Policia ka nisur kërkimin e hajdutit dhe një hetim ndaj rojes dhe shoferit, për bashkëpunim të mundshëm.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Vjedh 1,6 mln dollarë në mënyrën më të thjeshtë të mundshme!”

  1. PidhiISateme says:

    “Gold flakes” do te thote leskra ari, jo shufra ari. Apo ju nuk e dini kuptimin e fjales “leskra” ne shqip?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *