6 orë ndjekje nga policia, ja si ngec mjeti në Tiranë

baNjë aksident i çuditshëm ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trafikndarëse. “Panorama” meson se mjeti ishte pikasur ne “Rrugen e Kavajes” dhe nuk i ishte bindur Policise per te ndaluar. Me pas, poliocia eshte vene ne ndjekje te tij por e ka humbur. Ne oren 20:00, mjeti eshte piakasur serish ne afersi te rruges “Siri Kodra”.

Policia eshte ne vene ne ndjekje, por mjeti ka dashur te nderroje rruge, duke hipur mbi trafikndarese. Aty mjeti ka ngecur dhe dy personat qe gjendeshin ne te e kane braktisur. Policia po punon per identifikimin e tyre, ndersa brenda mjetit ka gjetur nje doze kokaine.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *