FOTOT/ Femrës së lindur pa vaginë, i realizohet më në fund endrra

Një difekt gjenetik bëri që Devan Merck të lindte pa vaginë dhe me mitër të dëmtuar.

Por më në fund 23-vjeçarja britanike ka realizuar endrrën e saj.

Ajo ka kryer një operacion për krijimin e vaginës dhe mitrës.

Mjekët kanë marrë lëkurë nga të pasmet e saj për të krijuar vaginën si dhe ka vendosur një mitër.

Tashmë ajo planifikon të krijojë një familje me partnerin e saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-19-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-19.jpg","attachment_id":"591771"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-21.jpg","attachment_id":"591772"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-22-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-22.jpg","attachment_id":"591773"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-21.jpg","attachment_id":"591774"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-20.jpg","attachment_id":"591775"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-18.jpg","attachment_id":"591776"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-15.jpg","attachment_id":"591777"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-13.jpg","attachment_id":"591778"}]

3 komente në “FOTOT/ Femrës së lindur pa vaginë, i realizohet më në fund endrra”

 1. ai qy says:

  Derisa i kane vene vaginen e re i ka bere zbor bythes kjo.

 2. po te ishte motrja jote kjo vajza ashtu do flisje debil

 3. z says:

  ai [email protected]
  hahaha kjo ishte e mathe ,i ka bere zbor bythes,
  po edhe ta kishte vagjajnen,nuk do ja lente mangut b…. sepse vagjajna sot eshe demode.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *