FOTOT/ Super-makina e Rolls Royce (që mendohet se do ta përdorë Trump)

Kjo është super-makina e re e Rolls Royce.

Fuoristrada 4X4 do të nisë testimet javën që vjen.

Ajo pritet të lëshohet jo më herët se 2018.

Por pak javë më parë u tha se një prototip i saj, i modifikuar kundër plumbit dhe sulmeve me predha, po përgatitej për presidentin e ri Trump.

Ai nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-18.jpg","attachment_id":"591754"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-20.jpg","attachment_id":"591755"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-21.jpg","attachment_id":"591756"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-20-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-20.jpg","attachment_id":"591757"}]

2 komente në “FOTOT/ Super-makina e Rolls Royce (që mendohet se do ta përdorë Trump)”

  1. emigrant says:

    probabiliteti 0% qe presidenti Amerikan te perdori makine Angleze!

  2. kujtesa says:

    Vdesin jevgjit per keshtu gjojnash…..!
    Hahahahahahahahaha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *