Ish-drejtoresha e Tatimeve thirret në Prokurorinë e Shkodrës

shehajIsh-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj është thirrur nga njësia Task Forcë në Prokurorinë e Shkodrës.

Për gati një orë, Shehaj është marrë në pyetje nga njësia e Task Forcës, raporton Ora News.

Në dalje Shehaj nuk ka pranuar të komentojë shkakun pse ishte thirrur por vetëm është shprehur: “Gëzuar festat”!

Shehaj u dorëhoq nga posti i zv.ministres së Ekonomisë pak ditë më parë, duke e motivuar këtë largim me arsye personale.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ish-drejtoresha e Tatimeve thirret në Prokurorinë e Shkodrës”

 1. Amerikani says:

  E hengri budallaqja e shkrete? Mos ki merak se te shpeton shalegjati sic shpetoi Spiropallën. Fajin e ka opozita leshit qe ka nje kokerr koqeje si Lulkuqja se te kishte qene ndonje i hajrit e kishte pallu Ramen.

 2. Arben says:

  BEHET FJALE PER NJE RIMBURSIM TVSH-JE PREJ 200.000 EUROSH QE KA MARRE FIRMA E NIPIT TE DREJTORIT TE TATIMORES SE TIRANES.

  INSPEKTORI I CESHTJES, I CILI ESHTE NE BURG PER KETE CESHTJE, KA DEKLARUAR SE E KA FIRMOSUR NEN PRESION TE FORTE NGA KJO CUCA ME RR…..CKE.

  KETE POPULL RRIJE , Q..JE DHE VIDHE, E KANE POROSI NGA XHAXHI KETE MUHABET, KETA.

  MIRE JA BEJNE

  RROFTE POPULLI SHQIPETAR, TRIM DHE HEROIK.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *