Vangjel Dule “tremb” Ramën me deputetët grekë

dulePartia Bashkimi për të Drejtat e Njeriut e kryesuar nga Vangjel Dule ka njoftuar për një takim të hapur me temë: Jo grabitjes së pronave, pro zhvillimit dhe integrimit në BE!

Takimi organizohet në bashkëpunim me organizatën OMONIA, Aleancën për Mbrojtjen e Pronës së Bregdetit (AMPB), Bashkimin Himarjot të Amerikës, si dhe Bashkimin Himarjot të Athinës.

Në takim janë ftuar eurodeputetë, deputetë të parlamentit grek etj.

Sipas njoftimit të lëshuar nga PBDNJ, takimi do të organizohet në Qendrën Kulturore të Katedrales Orthodhokse “Ngjallja e Krishtit”, e cila është në varësi të Kishës Ortodokse Autoqefale të Shqipërisë.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Vangjel Dule “tremb” Ramën me deputetët grekë”

 1. Albani says:

  Po keta ne buze po puthen.
  Si nuk pati nje here turp kjo rrace.
  Flasin dhe ne emer te popullit Himarjot pale,thua qe ata qe e votuan Gjergji Goron ishin Skraparllinj.
  O ju hengert goja mut qe u merrni me shovinizma.
  Himara e zgjodhi Gjergjin me 5000 vota per ti ndryshuar faqen qytetit dhe zones,ne kundershtim nga ju “”himarjotet”” e infektuar nga shovinizmi e fashizmi Grek qe mezi ja blete 1000 vota kandidatit tuaj FREDI,nje tjeter,””Himarjoti”” gjakprishur qe per 300 euro ta hap plotesisht deren e shtepise,per te ngrene,pire dhe q…. .

  1. Me sqepar kokes se Janulles. says:

   Hahahaha…..ja doli ngordhja me dhjakun e tij. Deputetet mire se te vine. Te percillen me nga nje hu ne bithe. Me sa gunga e duan le ta zgjedhin vete.

 2. njeshi says:

  ptuuuuuuuuuuuuuuuuu, ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  ne buze puthet avduli me janullen , do mbledhi avduli gjithe murgeshat e greqise per orgji
  ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ptuuuuuuuuuuuuuuuu.ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  me kete orgji qe ka organizuar avduli do te shlyej borxhin grek , do te veje ne vend dinjitetin e gojes greke , gjithe murgeshat (gojoret) e greqise jane mobilizuar per kete orgji
  janulla sos,,sos,,sos,,
  .

 3. Klimax says:

  Rama ne qoftese eshte i paster, atehere nuk ka perse te “trembet” nga nje takim te hapur me temen: “Jo grabitjes se pronave, pro zhvillimit dhe integrimit ne BE”, qofte kjo edhe ironike nga ky bythelepires pa emer i Rames qe ka shkruajtur kete artikull!
  Ne qoftese Rama nuk eshte i paster, pra hajdut pronash, perseri nuk ka perse te “trembet”, se se pari, Drejtesia dhe Ligji ne Shqiperi nuk egziston, dhe se dyti, ai eshte kryetar i qeverise, ai eshte shteti, ai eshte pushteti dhe duke patur keto te “drejta” dhe fuqi te pakontrollueshme te ngjashme me nje regjim diktatorial apo nje vazhdimesi e diktatures hoxhiste dhe berishiste, atehere nuk ka pse “pjerdh” per Opozite, Drejtesi e Ligj dhe jo me nga disa deputete europian dhe aq me keq, greke, “armiq te Shqiperise e shqiptareve”!!!!!!!!
  Ndoshta mendon dhe “rilindasi se jemi “keshtjelle e pamposhtur buze Adriatikut”, “shkemb graniti” apo “ne goje te ujkut hedhim valle”!!!
  Keshtu eshte, “me bar do ushqehemi dhe armiqve nuk i dorezohemi ……..”, e jo me tani qe na “mbeshtet” aleati strategjik, miku i vetem dhe vella i te njejtit gjak Erdogan!!!!!
  Ne qoftese Rama i “trmbet” zhvillimit dhe integrimit te vendit ne BE, qe eshte edhe tema e takimit, eh, atehere dicka nuk shkon tek ky tip; e para ose nuk e do kete integrim e zhvillim ne BE duke menduar se ka dhe “integrime me rruge dhe bashkepunime te tjera”, me Turqine psh sic la te kuptohet ne takimin me Merkel dhe e dyta, ky tip ndoshta ka nevoje per doktor dhe kurim te menjehershem se eshte teper i rrezikshem per njerezit dhe vendin!

 4. dash says:

  Sa i pa cipe ,ky duhet te jete o budalla ose ika krahet e mbrojtura…me cfare shteti “europian” kemi te bejme te gjoret ne…

 5. Shendelliu says:

  O klimax ti duesh qe jefilo dule e fio grek je i i e dinak pse nuk shkruan emrin. Po kush eshte dulja nje agjend qe kerkon destabilizim nga njera ane ne sherbim te grekut e nga ana tjeter sala per serbet.Po ti kush je esa per ate takim jo kryeministri por cdo Shqiptar nuk duhet te vij e na i beka ne kish. He shko kulish .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *