FOTOT/ “Babagjyshi” më i çuditshëm në botë

Me ardhjen e Krishtlindjeve në shumë qendra tregtare shihen “babagjyshë”.

Por ky që është shfaqur në një qendër tregtare në Portland të SHBA-ve, është krejt ndryshe.

Ai ka mjekër natyrale, nuk mban kostum dhe ka tatuazhe.

Në krahët e tij shkruhet “i mirë” dhe “i keq”.

Megjithatë ai ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-32-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-32.jpg","attachment_id":"592259"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-33-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-33.jpg","attachment_id":"592260"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-35-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-35.jpg","attachment_id":"592261"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-34.jpg","attachment_id":"592262"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-32-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-32.jpg","attachment_id":"592263"}]

1 komente në “FOTOT/ “Babagjyshi” më i çuditshëm në botë”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *