FOTO LAJM/ “Të ngrejë dorën kush e ka ngrënë!”

Kjo foto tregon se sa shumë ka ndryshuar bota në vitin 2016.

Barack Obama ka përfunduar mandatin dhe në 20 janar do t’i dorëzojë detyrën Trumpit.

David Cameron dha dorëheqjen pas referendumit për Brexit dhe tanimë është një qytetar i thjeshtë.

Francois Hollande deklaroi se nuk do të kandidojë për një mandat të dytë.

Ndërsa Renzi, ashtu si dhe Cameron, ka dhënë dorëheqjen pas dështimit në referendumin e propozuar nga qeveria që ai drejton.

E vetmja e mbijetuar është kancelarja e hekurt Merkel, që do kandidojë për një mandat të katërt.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-60-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-60.jpg","attachment_id":"593106"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/Merkel-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/Merkel.jpg","attachment_id":"591024"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-3.png","attachment_id":"593107"}]

1 komente në “FOTO LAJM/ “Të ngrejë dorën kush e ka ngrënë!””

  1. greece is shit says:

    hahahaha…..te fala janulles

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *