FOTOT/ Jeta super-luksoze e këtij të riu përfundoi pas një “kapriçoje” të së ëmës

Ai bën një jetë që shumë njerëz mund ta kenë zili.

21-vjeçari Max Key është padyshim një ndër të rinjtë më fatlumë të Zelandës së Re.

Të dashur, makina, para dhe luks i shfrenuar.

Por tani për djalin e kryeministrit të Zelandës së Re duket se këto kohë kanë përfunduar.

“Fajin” e ka e ëma.

Ajo i kërkoi burrit të saj kryeministër që të jepte dorëheqjen për t’iu dedikuar më shumë familjes.

Dhe natyrisht që ai e bëri.

Tanimë që babai i tij do jetë një qytetar i zakonshëm, për Max Key përfundon qejfi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-58-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-58.jpg","attachment_id":"593067"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-60-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-60.jpg","attachment_id":"593068"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-61-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-61.jpg","attachment_id":"593069"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-57-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-57.jpg","attachment_id":"593070"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-52.jpg","attachment_id":"593071"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-42-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-42.jpg","attachment_id":"593072"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-35-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-35.jpg","attachment_id":"593073"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-29.jpg","attachment_id":"593074"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-22-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-22.jpg","attachment_id":"593076"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-19-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-19.jpg","attachment_id":"593077"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-13.jpg","attachment_id":"593078"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-8.jpg","attachment_id":"593079"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a13-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a13-8.jpg","attachment_id":"593080"}]

1 komente në “FOTOT/ Jeta super-luksoze e këtij të riu përfundoi pas një “kapriçoje” të së ëmës”

  1. Aksi says:

    Si thoni more Tema, te bejme ndonje mbledhje fondesh se hall i madh e paska gjetur ate djale, dhe ne qe lexojme te tilla perla. Jo po se cfare ka djali i Fullanit me shume, edhe ai babain qytetar te thjeshte e ka, po jeten e luksin vazhdon e ben…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *