FOTOT/ Zgjidhet më në fund misteri i zhdukjes së gruas së diktatorit

Prej tetë muajsh gruaja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un, nuk kishte bërë asnjë dalje publike.

Shumë teori ishin krijuar rreth zhdukjes së saj.

Disa thoshin se ishtë sëmurë rëndë.

Por pas tetë muajsh ajo më në fund është rishfaqur duke u dhënë fund spekulimeve.

Ri Sol Ju dhe Kim Jong Un janë fotografuar në një garë avionësh.

Çifti dukej shumë i lumtur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-48-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-48.jpg","attachment_id":"592838"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-49-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-49.jpg","attachment_id":"592839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-50-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-50.jpg","attachment_id":"592840"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-47-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-47.jpg","attachment_id":"592841"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-43-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-43.jpg","attachment_id":"592842"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *