Ngjarje horror në Korçë, babai var dy djemtë e mitur, pastaj edhe veten. Emri i autorit

Policia_KorceNjë ngjarje horror raportohet nga Korça.

Policia ka gjetur të vdekur tre persona në banesë.

Sipas të dhënave të para raportohet se kemi të bëjmë me një krim në familje.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen nr.4.

Babai dyshohet se ka varur dy fëmijët e tij të mitur, djemtë 6 dhe 4  vjeç dhe pastaj i ka dhënë fund edhe jetës.

Policia në informacionin paraprak ka njoftuar se shtetasi Naum Toshi, 41 vjeç ka vrarur dy djemtë e tij të mitur dhe më pas veten.

“Më datë 05.12.2016, ora 07:36 jemi njoftuar nga një telefonatë se në lagjen nr 4­Korçë eshte vetvarur ne banese shtetasi N.T, 41 vjeç.

Në vendngjarje u kostatua se ky shtetas ka varur dhe dy femijet e tij të mitur (djemtë e tij)”, thuhet në njoftimin e policisë.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ngjarje horror në Korçë, babai var dy djemtë e mitur, pastaj edhe veten. Emri i autorit”

  1. Albani says:

    As kafsha nuk i vret kelyshet e saj.

  2. Albani says:

    mtfgs-te,te kujtojne se dhe ne Greqi ka te tilla kafshe,ku nena apo babai vrasin femijet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *