VIDEO/ Femra shijon pamjen e detit, por…

femraKjo video e publikuar në rrjetet sociale ka shkaktuar shumë të qeshura.

Një femër ruse në Sochi po filmonte veten dhe pamjen pas saj.

Por një dallgë ia prishi krejt pamjen…

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *