VIDEO/ Kërcimtarja shtatzënë vritet me shotgun nga mashkulli që refuzoi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

killKjo video është kryer në një dasmë në Indi.

Një femër shtatzënë hipën në skenë për të kërcyer.

Por para se të hipte një prej të ftuarve i kërkoi të kërcenin bashkë, por kjo e refuzoi.

Mashkulli i tërbuar nxjerr shotgunin dhe e qëllon për vdekje.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *