VIDEO/ Punonjësja i del t’i marrë paratë, shoferi e ngre në ajër

makinaKjo video është filmuar në një karburant në York të Anglisë.

Një shofer mbushi makinën me karburant dhe tentoi të ikë pa paguar.

Punonjësja i doli para makinës për ta penguar, por ai e goditi duke e hedhur në ajër.

Skena u filmua e gjitha dhe policia ka nisur kërkimin për kapjen e agresorit.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Punonjësja i del t’i marrë paratë, shoferi e ngre në ajër”

  1. Endri says:

    Naj malok shqiperie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *