FOTOT/ Humbja e referendumit, rrjeti tall pa mëshirë Renzin!

Këto foto kanë bërë xhiron e rrjetit dhe kanë si objektiv Matteo Renzin, kryeministrin italian.

Ai humbi referendumin për të cilin ishte investuar shumë, dhe rrjeti nuk mund ta humbiste këtë rast për ta tallur.

Objekt tallje është bërë dhe kolegia e tij Boschi.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-72.jpg","attachment_id":593629},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-73-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-73.jpg","attachment_id":593630},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-74-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-74.jpg","attachment_id":593631},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-69-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-69.jpg","attachment_id":593632},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-62-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-62.jpg","attachment_id":593633},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-50-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-50.jpg","attachment_id":593634},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-41-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-41.jpg","attachment_id":593635},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-35-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-35.jpg","attachment_id":593636},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-28-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-28.jpg","attachment_id":593637},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-24.jpg","attachment_id":593638},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-16.jpg","attachment_id":593639}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *