FOTOT/ Modelja bukuroshe vdes, por gjesti i prindërve prek rrjetin

Ka vdekur pas një infarkti të fuqishëm një modele italiane 17-vjeçare.

Carola Iacchini ndërroi jetë në 3 dhjetor, por gjesti i prindërve të saj ka prekur rrjetin.

Ata kanë vendosur të dhurojnë organet e saj duke shpëtuar jetën e 7 personave të tjera.

Gjesti i tyre ka bërë që shumë persona në rrjet të shprehin mbështetjen ndaj prindërve të modeles dhe njëkohësisht të vlerësojnë gjestin fisnik të tyre.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-71-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-71.jpg","attachment_id":593599},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-72.jpg","attachment_id":593600},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-73-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-73.jpg","attachment_id":593601},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-68-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-68.jpg","attachment_id":593602},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-61-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-61.jpg","attachment_id":593603},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-49-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-49.jpg","attachment_id":593604}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *