FOTOT/ Vrau motrën e tij, “femrën më seksi në Pakistan”: Nuk kam bërë faj!

Vrasja e Qandeel Baloch pak muaj më parë tronditi Pakistanin.

Modelja 26-vjeçare konsiderohej si Kim Kardashiani i Pakistanit.

Por vëllai i saj e kërcënoi me vdekje nëse vijonte të postonte foto provokuese.

Modelja nuk e mori seriozisht, por ja që ndodhi ajo që nuk pritej.

Vëllai i saj Mohammad e qëlloi për vdekje dhe tashmë po zhvillohet gjyqi për dënimin e tij.

Megjithatë pakistanezi nuk pranon fajin.

“Ishte një vrasje për nder. Nuk kam bërë asnjë faj”, thotë ai.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-76-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-76.jpg","attachment_id":"593745"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-77-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-77.jpg","attachment_id":"593746"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-78.jpg","attachment_id":"593747"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-73-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-73.jpg","attachment_id":"593748"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-65-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-65.jpg","attachment_id":"593749"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-53-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-53.jpg","attachment_id":"593750"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-44.jpg","attachment_id":"593751"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-38-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-38.jpg","attachment_id":"593752"}]

4 komente në “FOTOT/ Vrau motrën e tij, “femrën më seksi në Pakistan”: Nuk kam bërë faj!”

 1. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  ….dhe ndodhi ajo qe nuk pritej; gjaxori Mohamad vRau motren!!!!!!!!!
  ore gazetar,je ne mendje mo!!!??? po si ore nuk pritej !!!??? nese nuk mund te vrase[qofte edhe moter,grua a nene] cfare tjeter mund te pritet nga nje korrak sunit,birazer i plehrave araboshqipfolese ne Albanistan!!!!!! lloji i kafshes………….GJAXORE!

  1. Adriatik says:

   Po te ishte turkoshqiptar e kishte cuar ne trotuaret e milanos dhe do ndertonte hotel ne golem dhe shpi 3 katesh karabina vetem ne bathore.

 2. berti says:

  Nuk ka nder me trupin e tjetrit o pleh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *